Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
SKUP 12-14. APRIL 2024
2024/04/12 16:00:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Program SKUP 2024
Påmelding til SKUP 2024
Påmelding graveskolen
Metoderapporter
Hvem drepte Martine?
TV 2
2008
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
Sultbløffen
TV 2
2008
Anne Marie Groth, Per Christian Magnus, Robert Reinlund
Les rapport
Broderkjeden
TV 2
2008
Karen Marie Aarre
Les rapport
Skippergata
TV 2
2004
Asbjørn Olsen
Les rapport
Det skal vi leve av
TV 2
2004
Per Christian Magnus, Robert Reinlund, Magne Sleire
Les rapport
Svin på skogen
TV 2
2003
Jan Over Årsæther, Lars Rørholt, Rune Blekken, Steinar Ansjøen
Les rapport
Ulvemysteriet
TV 2
2003
Asbjørn Øyhovden, Kjell Persen
Les rapport
Gjeng-Oslo
Dagbladet
2008
Harald S. Klungtveit, Sindre Granly Meldalen, Hans-Martin Thømt Ruud, Øistein Norum Monsen, Anders Holth Johansen
Les rapport
Operasjon Gro
Dagbladet
2008
Ulf André Andersen, Per Arne Solend
Les rapport
Menneskehandel
Dagbladet
2004
Ole Bjørner Loe Welde
Les rapport
Sametinget
Dagbladet
2004
Anders Opdahl, Skjalg Fjellheim
Les rapport
Bondeviks hemmelige brorskap
Dagbladet
2004
Tore Gjerstad, Per Ellingsen
Les rapport
Bach-saken
Dagbladet
2004
Leif Stang, Tor Arne Dalsnes
Les rapport
Mehmet og bioteknologien
Dagbladet
2004
Tore Gjerstad
Les rapport
Pipesaken
Dagbladet
2004
Asle Hansen, Kristoffer Egeberg
Les rapport
Alt for Norge – den norske stats lakseeventyr i Chile
Dagbladet
2003
Thomas Ergo
Les rapport
Giftoljeskandalen
Dagbladet
2003
Asle Hansen, Rune Moen
Les rapport
Quartfestivalens skyggeside
Dagbladet
2003
Ulf André Andersen, Frode Hansen, Øystein Lie
Les rapport
Mehmet-saken
Vårt Land
2004
Per Anders Hoel, Marianne Tønnessen
Les rapport
Rundhovde/Kloster-saka
Haugesunds Avis
2003
Arne Frøkedal, Joar Grindheim
Les rapport
Legen som lurte helse-Norge
Eget forlag
2003
Trond Antonsen
Les rapport