Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
SKUP 12-14. APRIL 2024
2024/04/12 16:00:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Program SKUP 2024
Påmelding til SKUP 2024
Påmelding graveskolen
Metoderapporter
Diplom
Rådmannens tomtekjøp
Adresseavisen
2004
Mari K. By rise, Lajla Ellingsen
Les rapport
God Invest
Kapital
2004
Stig Flesland
Les rapport
Skippergata
TV 2
2004
Asbjørn Olsen
Les rapport
Kvinner midt i Norge
Adresseavisen
2004
Elin Fossehaug Olsø, Halldis Nergård
Les rapport
I grenseland
Østlandets Blad
2004
Kari Kløvstad
Les rapport
Mehmet-saken
Vårt Land
2004
Per Anders Hoel, Marianne Tønnessen
Les rapport
Det skal vi leve av
TV 2
2004
Per Christian Magnus, Robert Reinlund, Magne Sleire
Les rapport
Spillet om spilleautomatene
Kapital
2004
Camilla Birkeland, Finn Øystein Bergh
Les rapport
Diplom
Norske jenter omskjæres
TV 2
2000
Tonje Steinsland m.fl
Les rapport
Villa Fiasko
Østlandets Blad
2000
Carine Johansen, Elin Floberghagen
Les rapport
Lokkedue-saken
Adresseavisen
2000
Atle Bersvendsen, Harry Tiller, Finn Åldsted, Per Jevne
Les rapport
Eldreomsorgen i Ski kommune – sykehjemssaken
Østlandets Blad
2000
Kristin Holter, Elin Floberghagen, Anders Nyland, Marit Aschehoug
Les rapport
Prisene på kollektivtransport i Skandinavia
Østlandets Blad
2000
Kristin Lilletvedt Strøm
Les rapport
Livets grenser
Adresseavisen
2000
Kai Otto Ødegård, A. Weisser, S. Bjøru, H. Hansen, Svein Inge Meland, Simen Granviken, Ingrid Skjøtskift
Les rapport
Kunsten som forsvant
TV 2
2000
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Tyven tyven skal du hete
TV 2
2000
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Flatland-saken
TV 2
2000
Tor Ole Steinsland, Mats Ektvedt
Les rapport
Kappløpet om hjernen
TV 2
2000
Gerhard Helskog, Kjell Persen
Les rapport
Folkets utvalgte
Vårt Land
2000
Kjetil Hanssen, Une Bratberg
Les rapport
Åsta-ulykken
TV 2
2000
Redaksjonen
Les rapport