Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
DATASKUP 26. OKTOBER 2024
2024/10/26 09:30:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Påmelding Data-SKUP
Send inn metoderapport til Data-SKUP
Metoderapporter
De glemte barna
Adresseavisen
2011
Mari K. By Rise og Lajla Ellingsen
Les rapport
Adressakonsortiet
Adresseavisen
2011
Grete Holstad og Åge Winge
Les rapport
Døden på Marienborg
Adresseavisen
2011
Kjerstin Rabås og Knut Okkenhaug
Les rapport
Fiskebyråkrat behandlet konsesjonssøknad fra eget selskap
Adresseavisen
2006
Jan Erik Roel
Les rapport
Diplom
Rådmannens tomtekjøp
Adresseavisen
2004
Mari K. By rise, Lajla Ellingsen
Les rapport
Kvinner midt i Norge
Adresseavisen
2004
Elin Fossehaug Olsø, Halldis Nergård
Les rapport
Kjærlighet gjør blind
Adresseavisen
2001
Mari K. By Rise, Lajla Ellingsen, Grete Holstad, Simen Granviken
Les rapport
Megler i en dobbeltrolle
Adresseavisen
2001
Kirsti Husby
Les rapport
Møllenberg til leie
Adresseavisen
2018
Grete Holstad, Espen Rasmussen, Agne Ødegaard, Marit Bardal, Jonas Nilsson, Ingrid Meisingset
Les rapport
Barna vi sletter
Adresseavisen
2018
Jonas Alsaker Vikan, Jonas Nilsson, Rune Petter Ness, Espen Rasmussen
Les rapport
Liv og lære i Folkets hus
Adresseavisen
2018
Marianne Tønset
Les rapport
Overgangsskandalen
TV 2
2011
John Christian Lundstadsveen, Eystein W.Thue, Per Angell Berntsen og Espen Solbakken
Les rapport
Dødens venterom.
TV 2
2011
Anine Hallgren,
Les rapport
Libanon-krigen sommeren 2006
TV 2
2006
Fredrik Græsvik, Aage Aune
Les rapport
Vold mot barn
TV 2
2006
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
Muslimske meninger
TV 2
2006
Per Christian Magnus, Olav Njaastad, Kjell Persen, Robert Reinlund
Les rapport
Vaksineeksperimentet
TV 2
2006
Karen Marie Aarre, Connie Barr
Les rapport
Et lite stykke Norge
TV 2
2006
Erling Borgen, Tarjei Leer-Salvesen
Les rapport
Veldedighet AS
TV 2
2006
Tommy Gulliksen
Les rapport
Berners kamp
TV 2
2006
Olav Njaastad, Kjell Persen
Les rapport
Skippergata
TV 2
2004
Asbjørn Olsen
Les rapport
Det skal vi leve av
TV 2
2004
Per Christian Magnus, Robert Reinlund, Magne Sleire
Les rapport
Enka og Nygaard
TV 2
2001
Odd Isungset
Les rapport
Moderne griseproduksjon og lovbrudd på slakteriene
TV 2
1999
Tonje Steinsland
Les rapport
TVIL
TV 2
1999
Olav Njaastad
Les rapport
Rettssikkerhet – politiets informanter
TV 2
1999
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Gjenvinning av drikkekartong – miljøbløffen
TV 2
1999
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Tvangsekteskap og æresdrap i det muslimske miljøet i Norge
TV 2
1999
Tonje Steinsland, Hege Storhaug
Les rapport
Ordførerens ukjente konto
Østlands-Posten
2011
Erik Werner Andersen
Les rapport
Byggesvindelsaken
Østlands-Posten
2004
Tonje Pedersen, Christer Lundquist
Les rapport
Sider
Nåværende side
1
Page
2
Neste side
Neste ›
Siste side
Siste »