Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
SKUP 12-14. APRIL 2024
2024/04/12 16:00:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Program SKUP 2024
Påmelding til SKUP 2024
Påmelding graveskolen
Metoderapporter
Helga Pedersens eiendommer i Vestertana
Dagbladet
2009
Veslemøy Lode, Tore Bergsaker, Lars Molteberg Glomnes, Kirsten Karslen, Hans Arne Vedlog
Les rapport
Alt for Norge – den norske stats lakseeventyr i Chile
Dagbladet
2003
Thomas Ergo
Les rapport
Giftoljeskandalen
Dagbladet
2003
Asle Hansen, Rune Moen
Les rapport
Quartfestivalens skyggeside
Dagbladet
2003
Ulf André Andersen, Frode Hansen, Øystein Lie
Les rapport
Legeforeningen investerer i røyk
Dagbladet
2000
Terje Carlsen
Les rapport
Sikker som nettbanken
Dagbladet
2000
Kristian Sarastuen, Bjørn K. Bore, May Linn Gjerding
Les rapport
Var Stein Viksveen Stasi-spion
Dagbladet
2000
Håkon Lund
Les rapport
Det hvite hus på Marienlyst
Dagbladet
2000
Espen Harpestad Mikalsen, Odd Roar Lange
Les rapport
Annus horribilis – norsk jernbane i krise
Dagbladet
2000
Redaksjonen
Les rapport
Det globale narkotikaproblem
Dagbladet
1999
Johannes Løvhaug m.fl
Les rapport
Krigen om Kosovo
Dagbladet
1999
Håkon Lund m.fl
Les rapport
Den store skammen
Dagbladet
1999
Gunnar Ringheim
Les rapport
Konkursgjengangerne
Dagbladet
2018
Vegard Venli, Merete Landsend, Siri Gedde-Dahl, Eiliv Frich Flydal, Ola Strømman, Rønnaug Jarlsbo
Les rapport
Barnevernets engler
Dagbladet
2018
Asle Hansen, Rønnaug Jarlsbo
Les rapport
Kodenavn: Igor
Dagbladet
2018
Gunnar Thorenfeldt, Espen Sandli, Tomm W. Christiansen, Anders Fjellberg, Marcin Krasnowolski, Torgeir P. Krokfjord
Les rapport
Krabbefiskets ofre
Dagbladet
2018
Gunnar Thorenfeldt, Siri Gedde-Dahl, Leif Stang, Ola Strømman
Les rapport
Ulikhet for loven
Dagbladet
2018
Sindre Granly Meldalen, Anders Fjellberg, Eyvind Thorsdager, Talieh Sadeghi
Les rapport
Diplom
Ingens barn
NRK
2009
Astri Thunold
Les rapport
Connecting People
NRK
2009
Harald Eraker, Inger Sunde
Les rapport
Juryens spesialheder
Trafigura – hele bildet
NRK
2009
Synnøve Bakke, Kjersti Knudssøn
Les rapport
Hva drepte Lillebror
NRK
2009
Rune Ytreberg, Anders Børringbo
Les rapport
Himmelgrå
NRK
2009
Tove Austad, Rune Ytreberg
Les rapport
Fatlandsaken
NRK
2009
Elisabeth Grøndahl
Les rapport
Diplom
I dypeste hemmelighet
NRK
2003
Renie K. Thorleifsson
Les rapport
Diplom
Krigsforbryter-saken
NRK
2003
Merete Jansen, Hege Moe Eriksen
Les rapport
Galskap i system
NRK
2003
Astri Thunold, Kjersti Knudssøn
Les rapport
Håpets hospital
NRK
2003
Astri Thunold, Kjersti Knudssøn
Les rapport
Sistemann ut slukker lyset
NRK
2003
Kjersti Knudssøn, Astri Thunold
Les rapport
Apotekmafiaen
NRK
2003
Ingrid Braate
Les rapport
Skygger fra fortiden
NRK
2003
Wenche Lie Giæver, Aud Jøran Kalfoss
Les rapport
Sider
Nåværende side
1
Page
2
Neste side
Neste ›
Siste side
Siste »