Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
SKUP 12-14. APRIL 2024
2024/04/12 16:00:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Program SKUP 2024
Påmelding til SKUP 2024
Påmelding graveskolen
Metoderapporter
Norge og Irak-krigen
Nationen
2003
Anders Horntvedt, Kristin Hoffmann, Hans Bårdsgård, Tove Lie, Roy Andersen
Les rapport
Vill reinsforvaltning
Nationen
2003
Sigurd Smidesang Rønningen
Les rapport
Bistandsgranskningen
Nationen
2002
Kristin Hoffmann
Les rapport
Klasebombene på Hjerkinn
Nationen
2002
Hans Bårdsgård
Les rapport
Diplom
Lånehaien
Dagens Næringsliv
2014
Gøran Skaalmo, Knut Gjærnes
Les rapport
Oljefondet og Formel 1-aksjene
Dagens Næringsliv
2014
Gøran Skaalmo, Knut Gjærnes
Les rapport
Diplom
Den forsvunne diamanten
Dagens Næringsliv
2008
Lars Backe Madsen, Jens M. Johansson
Les rapport
Diplom
Klimakvoter i gråsonen
Dagens Næringsliv
2008
Gøran Skaalmo, Ingrid Bjørklund
Les rapport
Ranet av Pushwagner
Dagens Næringsliv
2008
Gøran Skaalmo
Les rapport
Diplom
På innsiden
Dagens Næringsliv
2003
Knut Gjernes, Kristin Gyldenskog, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Da Bogen brakk nakken
Dagens Næringsliv
2003
Lars-Erik Nygaard
Les rapport
Statoil-saken
Dagens Næringsliv
2003
Ingvild Rugland, Morten Ånestad
Les rapport
Diplom
Jakten på nazikunsten
Dagens Næringsliv
2002
Osman Kibar
Les rapport
Tamburstuen-saken
Dagens Næringsliv
2002
Espen Linderud, Jo Martin Fridstrøm
Les rapport
Veritas-saken
Dagens Næringsliv
2002
Thor Christian Jensen
Les rapport
Bettums testamente
Dagens Næringsliv
2002
Geir Imset, Bjørn Segrov
Les rapport
SKUP-prisen
Tidal-saken
Dagens Næringsliv
2018
Markus Tobiassen, Kjetil Sæter
Les rapport
Skitne hoteller
TV 2
2014
Camilla Brække
Les rapport
Hvem drepte Martine?
TV 2
2008
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
Sultbløffen
TV 2
2008
Anne Marie Groth, Per Christian Magnus, Robert Reinlund
Les rapport
Broderkjeden
TV 2
2008
Karen Marie Aarre
Les rapport
Svin på skogen
TV 2
2003
Jan Over Årsæther, Lars Rørholt, Rune Blekken, Steinar Ansjøen
Les rapport
Ulvemysteriet
TV 2
2003
Asbjørn Øyhovden, Kjell Persen
Les rapport
Diplom
Identitetar og tortur til salgs
TV 2
2002
Jan Over Årsæther
Les rapport
Medlemsjuks i Norsk Målungdom
TV 2
2002
Odd Isungset
Les rapport
Stim av fisk
Fiskaren
2003
Einar Lindbæk
Les rapport