Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
SKUP 12-14. APRIL 2024
2024/04/12 16:00:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Program SKUP 2024
Påmelding til SKUP 2024
Påmelding graveskolen
Metoderapporter
Åpenhet, hemmelighold og varsling i Kommune-Norge
Stavanger Aftenblad
2014
Hans Petter Aass, Thomas Ergo, Geir Slndeland, Stein Halvor Jupskås
Les rapport
Voldtekt – fra gjerning til straff
Stavanger Aftenblad
2008
Erlend Frafjord, Ine Mæland Goa
Les rapport
Merkursaken
Stavanger Aftenblad
2008
Harald Birkevold, Knut Gjerseth Olsen
Les rapport
Bakrus i utebyen Stavanger
Stavanger Aftenblad
2003
Erlend Frafjord, Harald Birkevold
Les rapport
6 reportasjer om en barndom
Stavanger Aftenblad
2003
Toril Risholm
Les rapport
Hemmelig utflagging
Stavanger Aftenblad
2003
Jan-Petter Helgesen
Les rapport
Arven etter Golfkrigen
Stavanger Aftenblad
2001
Ingeborg Eliassen
Les rapport
Rogaland rideklubb-saken
Stavanger Aftenblad
2000
Sindre Bø, Erlend Frafjord
Les rapport
Jødene i Rogaland
Stavanger Aftenblad
2000
Finn Våga, Ole J. Askeland
Les rapport
Goliat - Oljekjempen som ikke kunne falle
Stavanger Aftenblad
2018
Elisabeth Seglem, Erlend Skarsaune, Tor Gunnar Tollaksen, Hilde Øvrebekk
Les rapport
Den mystiske organisasjonen
Stavanger Aftenblad
2018
Hans Petter Aass, Arild Inge Olsson, Jarle Aasland
Les rapport
Skitne hoteller
TV 2
2014
Camilla Brække
Les rapport
Hvem drepte Martine?
TV 2
2008
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
Sultbløffen
TV 2
2008
Anne Marie Groth, Per Christian Magnus, Robert Reinlund
Les rapport
Broderkjeden
TV 2
2008
Karen Marie Aarre
Les rapport
Svin på skogen
TV 2
2003
Jan Over Årsæther, Lars Rørholt, Rune Blekken, Steinar Ansjøen
Les rapport
Ulvemysteriet
TV 2
2003
Asbjørn Øyhovden, Kjell Persen
Les rapport
Enka og Nygaard
TV 2
2001
Odd Isungset
Les rapport
Diplom
Norske jenter omskjæres
TV 2
2000
Tonje Steinsland m.fl
Les rapport
Kunsten som forsvant
TV 2
2000
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Tyven tyven skal du hete
TV 2
2000
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Flatland-saken
TV 2
2000
Tor Ole Steinsland, Mats Ektvedt
Les rapport
Kappløpet om hjernen
TV 2
2000
Gerhard Helskog, Kjell Persen
Les rapport
Åsta-ulykken
TV 2
2000
Redaksjonen
Les rapport
Gulsleipekonsernet
NRK
2008
Elisabeth Grøndahl
Les rapport
Suaads reise
NRK
2008
Tormod Strand
Les rapport
Krigsforbrytelsene i Dretelj
NRK
2008
Hege Moe Eriksen, Alem Zebic
Les rapport
Spillet om et OL
NRK
2008
Marit Higraff, Klaus Erik Okstad
Les rapport
Hjertelotteriet
NRK
2008
Tarjei Leer-Salvesen, Håkon Haugsbø
Les rapport
Maktbasen
NRK
2008
Espen Andersen
Les rapport
Sider
Nåværende side
1
Page
2
Page
3
Neste side
Neste ›
Siste side
Siste »