Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
DATASKUP 26. OKTOBER 2024
2024/10/26 09:30:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Påmelding Data-SKUP
Send inn metoderapport til Data-SKUP
Metoderapporter
Fristbruddene i Finnmark
Dagens Medisin
2014
Anne Grete Storvik
Les rapport
Ny Turnusordning
Dagens Medisin
2014
Lasse Moe
Les rapport
Utbetalinger fra legemiddelindustrien
Dagens Medisin
2018
Øyvind Bosnes Engen
Les rapport
Monika-saken
Bergens Tidende
2014
Christian Nicolaisen
Les rapport
Diplom
Asylbarna
Bergens Tidende
2014
Eystein Røssum, Frøy Gudbrandsen, Kjetil Gillesvik, Hanne Louise Åkernes, Øyvind Lefdal Eidsvik
Les rapport
Kommunebygger
Bergens Tidende
2014
Anders Grimsrud Eriksen, Lasse Lambrechts
Les rapport
Fjordkloden
Bergens Tidende
2014
Rune Christophersen, Kjetil Gillesvik, Frøy Gulbrandsen, Lasse Lambrechts, Ronald Hole, Eirik Brekke
Les rapport
Fengselets fengsel
Bergens Tidende
2018
Ingrid Fredriksen, Torunn Aarøy, Anders Grimsrud Eriksen
Les rapport
Med øye for profitt - legemidler og hemmelighold
Bergens Tidende
2018
Tron Strand, Eystein Røssum
Les rapport
Åpenhet, hemmelighold og varsling i Kommune-Norge
Stavanger Aftenblad
2014
Hans Petter Aass, Thomas Ergo, Geir Slndeland, Stein Halvor Jupskås
Les rapport
Rogaland rideklubb-saken
Stavanger Aftenblad
2000
Sindre Bø, Erlend Frafjord
Les rapport
Jødene i Rogaland
Stavanger Aftenblad
2000
Finn Våga, Ole J. Askeland
Les rapport
Goliat - Oljekjempen som ikke kunne falle
Stavanger Aftenblad
2018
Elisabeth Seglem, Erlend Skarsaune, Tor Gunnar Tollaksen, Hilde Øvrebekk
Les rapport
Den mystiske organisasjonen
Stavanger Aftenblad
2018
Hans Petter Aass, Arild Inge Olsson, Jarle Aasland
Les rapport
Skitne hoteller
TV 2
2014
Camilla Brække
Les rapport
Diplom
Norske jenter omskjæres
TV 2
2000
Tonje Steinsland m.fl
Les rapport
Kunsten som forsvant
TV 2
2000
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Tyven tyven skal du hete
TV 2
2000
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Flatland-saken
TV 2
2000
Tor Ole Steinsland, Mats Ektvedt
Les rapport
Kappløpet om hjernen
TV 2
2000
Gerhard Helskog, Kjell Persen
Les rapport
Åsta-ulykken
TV 2
2000
Redaksjonen
Les rapport
Sutech-saken
Driva
2000
Thor A. Nagell
Les rapport
Sykehuset vårt
Glåmdalen
2018
Thor Sørum-Johansen, Terje Sundby, Sigmund Fossen, Henrik Holter, Per-Erik Strømner, Robert Eik
Les rapport
Antennene i skogen
NRK Dokumenter og samfunn, NRK Nyheter
2018
Øyvind Bye Skille, Olav Døvik, Ståle Hansen, Henrik Lied, Henrik Moltke
Les rapport