Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
SKUP 12-14. APRIL 2024
2024/04/12 16:00:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Program SKUP 2024
Påmelding til SKUP 2024
Påmelding graveskolen
Metoderapporter
SKUP-prisen
Dopingmafiaen
Dagens Næringsliv
2012
Lars Bache Madsen, Knut Gjernes, Stig Tore Laugen, Mikaela Berg
Les rapport
Skattejakten
Dagens Næringsliv
2012
Trond Sundnes, Kjetil Sæter
Les rapport
Farlige forbindelser
Dagens Næringsliv
2012
Marthe Ramuz Eriksen, Osman Kibar
Les rapport
Skjult i skatteparadis
Dagens Næringsliv
2006
Harald Berglihn, Knut Gjernes, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Farlige raske penger
Dagens Næringsliv
2006
Knut Gjernes, Roar Nerdal, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Diplom
Hyllekunstnerne
Dagens Næringsliv
2005
Jens M. Johansson, Jostein Løvås, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Diplom
Forbrytelse uten straff
Dagens Næringsliv
2005
Knut Gjernes, Gøran Skaalmo
Les rapport
Sprøytet galskap
Dagens Næringsliv
2005
Bjørn Olav Nordahl, Lars-Erik Nygaard
Les rapport
Diplom
På innsiden
Dagens Næringsliv
2003
Knut Gjernes, Kristin Gyldenskog, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Da Bogen brakk nakken
Dagens Næringsliv
2003
Lars-Erik Nygaard
Les rapport
Statoil-saken
Dagens Næringsliv
2003
Ingvild Rugland, Morten Ånestad
Les rapport
SKUP-prisen
Tidal-saken
Dagens Næringsliv
2018
Markus Tobiassen, Kjetil Sæter
Les rapport
Det er deg vi er glad i
TV 2
2012
Torgeir Foss, Steinar Figved, Tor Gaute Syrstad
Les rapport
Bak hjerneteppet
TV 2
2012
Sophie Lund Aaserud, Hanne Taalesen, Jens Christian Nørve
Les rapport
Libanon-krigen sommeren 2006
TV 2
2006
Fredrik Græsvik, Aage Aune
Les rapport
Vold mot barn
TV 2
2006
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
Muslimske meninger
TV 2
2006
Per Christian Magnus, Olav Njaastad, Kjell Persen, Robert Reinlund
Les rapport
Vaksineeksperimentet
TV 2
2006
Karen Marie Aarre, Connie Barr
Les rapport
Et lite stykke Norge
TV 2
2006
Erling Borgen, Tarjei Leer-Salvesen
Les rapport
Veldedighet AS
TV 2
2006
Tommy Gulliksen
Les rapport
Berners kamp
TV 2
2006
Olav Njaastad, Kjell Persen
Les rapport
Svin på skogen
TV 2
2003
Jan Over Årsæther, Lars Rørholt, Rune Blekken, Steinar Ansjøen
Les rapport
Ulvemysteriet
TV 2
2003
Asbjørn Øyhovden, Kjell Persen
Les rapport
Barnehjemsgranskingen i Oslo
NRK Østlandssendingen
2003
Kjell Vesje, Henrik Nielsen
Les rapport
Boligfeltene på søppeldynga
NRK Østlandssendingen
2018
Dag Aasdalen, Øyvind Gustavsen, Kaja Staude Mikalsen
Les rapport
Jehovas vitners religiøse domsutvalg
Fædrelandsvennen
2018
Connie Bentzrud, Tarjei Leer-Salvesen
Les rapport
Jenta på broa
Fædrelandsvennen
2018
Eivind Kristensen, Connie Bentzrud
Les rapport
Boligkuppet
Finansavisen og Dagens Næringsliv
2018
Knut Gjernes, Kjetil Sæter, Lars Kristian Solem
Les rapport
De hemmelige matbørs-tapene
Handelsbladet FK
2006
Lena S. Heckendorn, Georg Mathisen
Les rapport
Sykehuset vårt
Glåmdalen
2018
Thor Sørum-Johansen, Terje Sundby, Sigmund Fossen, Henrik Holter, Per-Erik Strømner, Robert Eik
Les rapport
Sider
Nåværende side
1
Page
2
Neste side
Neste ›
Siste side
Siste »