Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
SKUP 12-14. APRIL 2024
2024/04/12 16:00:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Program SKUP 2024
Påmelding til SKUP 2024
Påmelding graveskolen
Metoderapporter
Diplom
Skolebaronene
Dagens Næringsliv
2015
Anne Skalleberg Gjerde, Lone Lohne, Gøran Skaalmo, Knut Gjernes
Se publisert
Les rapport
Forvaltningen av Oljefondet
Dagens Næringsliv
2015
Espen Linderud, Åshild Langved
Se publisert
Les rapport
Dr Deeb - Den mystiske menneskerettsforkjemperen
Dagens Næringsliv
2015
Lars Backe Madsen
Se publisert
Les rapport
Sataniske cash - historien om verdibanken og valutapyramiden
Dagens Næringsliv
2013
Knut Gjernes, Gøran Skaalmo
Se publisert
Les rapport
Gjødslet suksess (Yara-saken)
Dagens Næringsliv
2013
Line Dugstad, Morten Ånestad
Se publisert
Les rapport
Hydros skjulte fortid
Dagens Næringsliv
2004
Knut Gjernes, Gørans Skaalmo
Les rapport
Salget av SND Invest
Dagens Næringsliv
2004
Kristin Gyldenskog
Les rapport
Urent i vaskebransjen
Dagens Næringsliv
2004
Torstein Tranøy, Espen Linderud
Les rapport
SKUP-prisen
Sertifikat-saken
Dagens Næringsliv
2001
Knut Gjernes, Eskil Engdal, Erik Tumyr
Les rapport
Diplom
Blackout i Eksportrådet
Dagens Næringsliv
2001
Jens M. Johansson, Lars Backe Madsen
Les rapport
Ball i bakrommet
Dagens Næringsliv
2001
Knut Gjernes, Bjørn Olav Nordahl, Lars Erik Nygaard
Les rapport
Sykelønnssaken
Dagens Næringsliv
2001
Torstein Tranøy
Les rapport
SKUP-prisen
Tidal-saken
Dagens Næringsliv
2018
Markus Tobiassen, Kjetil Sæter
Les rapport
First sykehouse - Drammen kommunes bruk av hemmelige lobbyister
Drammens Tidende
2013
Ragnhild Ask Connell, Silje Sjursen Skipham
Se publisert
Les rapport
Sex-lege-saken
Drammens Tidende
2001
Eivind Kopland, Knut Bråthen
Les rapport
Villa Brake-saken
Drammens Tidende
2001
Eivind Kopland
Les rapport
Haterne
TV 2
2015
Håvard Kristoffersen Hansen, Mathias Grønhaug Reierth
Se publisert
Les rapport
Asylstrømmen
TV 2
2015
Anine Hallgren, Stål Talsnes, Linn Wiik, Mari Hvattum, Ingvild Jensen, Kristoffer Thoner, Magnus Nøkland, Erlend Sørbø, Tommy Storhaug
Se publisert
Les rapport
Skippergata
TV 2
2004
Asbjørn Olsen
Les rapport
Det skal vi leve av
TV 2
2004
Per Christian Magnus, Robert Reinlund, Magne Sleire
Les rapport
Enka og Nygaard
TV 2
2001
Odd Isungset
Les rapport
Voldtektene i Sápmi
NRK Sápmi
2018
Marit Sofie Holmestrand, Nils John Porsanger, Eilif Aslaksen
Les rapport
Innovasjon Norge-milliardene
E24
2013
Line Midtsjø¸, Marius Lorentzen, Eric Utheim, Sindre Gulseth (webutvikler), Lasse Lunde (webutvikler)
Se publisert
Les rapport
Sykehuset vårt
Glåmdalen
2018
Thor Sørum-Johansen, Terje Sundby, Sigmund Fossen, Henrik Holter, Per-Erik Strømner, Robert Eik
Les rapport