Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
DATASKUP 26. OKTOBER 2024
2024/10/26 09:30:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Påmelding Data-SKUP
Send inn metoderapport til Data-SKUP
Metoderapporter
Sykehuset vårt
Glåmdalen
2018
Thor Sørum-Johansen, Terje Sundby, Sigmund Fossen, Henrik Holter, Per-Erik Strømner, Robert Eik
Les rapport
Militært samarbeid om satellitter
NRK
2018
Bård Wormdal
Les rapport
En søsters kamp
NRK Rogaland og NRK Brennpunkt
2018
Syed Ali Shahbaz Akhtar, Jørn Norstrøm, Thomas Ystrøm, Silja Vepsä, Heidi Larsen Leine.
Les rapport
Haugalandet-saken
Tidsskrift for Norsk psykologiforening
2018
Øystein Helmikstøl
Les rapport
Søgnenvarselet
Dagsavisen
2018
Karin L. Fladberg
Les rapport
Jakten på edderkoppen
NRK Nyheter, NRKBeta og Digital Historieutvikling
2018
Henrik Lied, Trude Furuly, Truls Antonsen
Les rapport
Voldtektene i Sápmi
NRK Sápmi
2018
Marit Sofie Holmestrand, Nils John Porsanger, Eilif Aslaksen
Les rapport
Legekoden
NRK Brennpunkt
2018
Bjørn Olav Nordahl, Maria Hasselgård, Espen Andersen, Marie Gjerver, Ole Jørgen Kolstadbråten
Les rapport
Haterne
TV 2
2015
Håvard Kristoffersen Hansen, Mathias Grønhaug Reierth
Se publisert
Les rapport
Asylstrømmen
TV 2
2015
Anine Hallgren, Stål Talsnes, Linn Wiik, Mari Hvattum, Ingvild Jensen, Kristoffer Thoner, Magnus Nøkland, Erlend Sørbø, Tommy Storhaug
Se publisert
Les rapport
Diplom
Det dypeste dykket
NRK Brennpunkt
2015
Synnøve Bakke, Kjersti Knudssøn, Alexander Vollevik Larsen
Se publisert
Les rapport
Fortell og forsvinn
NRK Brennpunkt
2015
Mari Allgot Lie, Geir Pettersen, Inger Marie Norstrøm
Se publisert
Les rapport
Identitetsjuks i asylstrømmen
NRK
2015
Mohammed Alayoubi, Anders Magnus, Katrin Hellesnes og Linda Reinholdtsen
Se publisert
Les rapport
Diplom
Ingens barn
NRK
2009
Astri Thunold
Les rapport
Diplom
Pastorens hemmelighet
TV 2
2009
Cathrine Fossum
Les rapport
Connecting People
NRK
2009
Harald Eraker, Inger Sunde
Les rapport
Juryens spesialheder
Trafigura – hele bildet
NRK
2009
Synnøve Bakke, Kjersti Knudssøn
Les rapport
Norske våpen i Gaza
NRK Brennpunkt
2009
Renie Thorleifsson, Jørn Norstrøm, Tarjei Leer-Salvesen, Erik Martiniussen
Les rapport
Hva drepte Lillebror
NRK
2009
Rune Ytreberg, Anders Børringbo
Les rapport
Himmelgrå
NRK
2009
Tove Austad, Rune Ytreberg
Les rapport
Fatlandsaken
NRK
2009
Elisabeth Grøndahl
Les rapport
Slik jukset Pakistan velferdsorganisasjon
TV 2
2009
Kadafi Zaman, Jens Christian Nørve
Les rapport