Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
DATASKUP 26. OKTOBER 2024
2024/10/26 09:30:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Påmelding Data-SKUP
Send inn metoderapport til Data-SKUP
Metoderapporter
Det Store Norske kuppet
TV 2
2010
Christian Steffensen og Aslak M. Eriksrud
Les rapport
Diplom
Pastorens hemmelighet
TV 2
2009
Cathrine Fossum
Les rapport
Slik jukset Pakistan velferdsorganisasjon
TV 2
2009
Kadafi Zaman, Jens Christian Nørve
Les rapport
Vold mot barn
TV 2
2007
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
De hvite hjelperne
TV 2
2007
Anne Marie Groth, Per C. Magnus, Robert Reinlund, Terje Tvedt
Les rapport
Obiora-saken
TV 2
2007
Kadafi Zaman
Les rapport
Libanon-krigen sommeren 2006
TV 2
2006
Fredrik Græsvik, Aage Aune
Les rapport
Vold mot barn
TV 2
2006
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
Muslimske meninger
TV 2
2006
Per Christian Magnus, Olav Njaastad, Kjell Persen, Robert Reinlund
Les rapport
Vaksineeksperimentet
TV 2
2006
Karen Marie Aarre, Connie Barr
Les rapport
Et lite stykke Norge
TV 2
2006
Erling Borgen, Tarjei Leer-Salvesen
Les rapport
Veldedighet AS
TV 2
2006
Tommy Gulliksen
Les rapport
Berners kamp
TV 2
2006
Olav Njaastad, Kjell Persen
Les rapport
Diplom
Ingens barn
NRK
2009
Astri Thunold
Les rapport
Connecting People
NRK
2009
Harald Eraker, Inger Sunde
Les rapport
Juryens spesialheder
Trafigura – hele bildet
NRK
2009
Synnøve Bakke, Kjersti Knudssøn
Les rapport
Hva drepte Lillebror
NRK
2009
Rune Ytreberg, Anders Børringbo
Les rapport
Himmelgrå
NRK
2009
Tove Austad, Rune Ytreberg
Les rapport
Fatlandsaken
NRK
2009
Elisabeth Grøndahl
Les rapport
Skattekister og urinprøver
NRK
2007
Caroline Rugeldal
Les rapport
Kjønnslemlesting
NRK
2007
Tormod Strand
Les rapport
Lokalvalg –07
NRK
2007
Maria Hasselgård, André Verløy, Sigmund Haugedal
Les rapport
Falsk trygghet på fødestua
NRK
2007
Wenche Lie Giæver
Les rapport
Forsvarets hemmeligheter
NRK
2007
Eirik Veum
Les rapport
John Bauer-pengane
NRK
2007
Jørn-André Lien, Håvard Grønli
Les rapport
De glemte døde på Tjøtta
NRK
2007
Janne Kjellberg
Les rapport
SKUP-prisen
Klasevåpen
NRK
2006
Tormod Strand
Les rapport
Avslag
NRK
2006
Kjersti Knudssøn, Synnøve Bakke
Les rapport
Entra Eiendom
NRK
2006
Christian Steffensen, Eirik Veum
Les rapport
Kautokeino-oppgjøret
NRK
2006
Kent Valio, Håkon Haugsbø
Les rapport
Sider
Nåværende side
1
Page
2
Neste side
Neste ›
Siste side
Siste »