Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
SKUP 12-14. APRIL 2024
2024/04/12 16:00:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Program SKUP 2024
Påmelding til SKUP 2024
Påmelding graveskolen
Metoderapporter
Sykehuset vårt
Glåmdalen
2018
Thor Sørum-Johansen, Terje Sundby, Sigmund Fossen, Henrik Holter, Per-Erik Strømner, Robert Eik
Les rapport
Militært samarbeid om satellitter
NRK
2018
Bård Wormdal
Les rapport
SKUP-prisen
Tidal-saken
Dagens Næringsliv
2018
Markus Tobiassen, Kjetil Sæter
Les rapport
Boligkuppet
Finansavisen og Dagens Næringsliv
2018
Knut Gjernes, Kjetil Sæter, Lars Kristian Solem
Les rapport
Skogmannen
Mastiff - TV 2
2018
Kristian Ervik
Les rapport
Selvmord i psykiatrien
NRK Dokumentar og Samfunn, NRK Researchsenteret og NRK Nyheter
2018
Annemarte Moland, Ingeborg Rygh Hjorthen
Les rapport
Radonfare
NRK Dokumentar og samfunn
2015
Øyvind Bye Skille, Marit Higraff
Se publisert
Les rapport
Scandilandavsløringen
NRK Dokumentar og samfunn
2015
Henrik Lied, Marius Arnesen, Ellen Borge Kristoffersen, Øyvind Bye Skille, Ståle Hansen
Se publisert
Les rapport
Forsvaret som forsvant
NRK Dokumentar og samfunn
2015
Marit Higraff, Ståle Hansen, Espen Andersen, Eirik Veum, Øyvind Bye Skille
Se publisert
Les rapport
Identitetsjuks i asylstrømmen
NRK
2015
Mohammed Alayoubi, Anders Magnus, Katrin Hellesnes og Linda Reinholdtsen
Se publisert
Les rapport
Diplom
Skolebaronene
Dagens Næringsliv
2015
Anne Skalleberg Gjerde, Lone Lohne, Gøran Skaalmo, Knut Gjernes
Se publisert
Les rapport
Forvaltningen av Oljefondet
Dagens Næringsliv
2015
Espen Linderud, Åshild Langved
Se publisert
Les rapport
Dr Deeb - Den mystiske menneskerettsforkjemperen
Dagens Næringsliv
2015
Lars Backe Madsen
Se publisert
Les rapport
SKUP-prisen
Under radaren
Dagens Næringsliv
2009
Gøran Skaalmo, Trond Sundnes
Les rapport
Diplom
Ingens barn
NRK
2009
Astri Thunold
Les rapport
Connecting People
NRK
2009
Harald Eraker, Inger Sunde
Les rapport
Juryens spesialheder
Trafigura – hele bildet
NRK
2009
Synnøve Bakke, Kjersti Knudssøn
Les rapport
Demokratituristene
Dagens Næringsliv
2009
Kristian Skard, Trond Sundnes
Les rapport
Tawke-gate
Dagens Næringsliv
2009
Kristin Gyldenskog, Harald Vanvik, Trond Sundnes
Les rapport
Alltid foran
Dagens Næringsliv
2009
Gøran Skaalmo, Trond Sundnes
Les rapport
Hva drepte Lillebror
NRK
2009
Rune Ytreberg, Anders Børringbo
Les rapport
Himmelgrå
NRK
2009
Tove Austad, Rune Ytreberg
Les rapport
Fatlandsaken
NRK
2009
Elisabeth Grøndahl
Les rapport
Eiendomsskattebasen
NRK
Data-SKUP 2019
Espen Andersen
Les rapport