Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
DATASKUP 26. OKTOBER 2024
2024/10/26 09:30:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Påmelding Data-SKUP
Send inn metoderapport til Data-SKUP
Metoderapporter
Diplom
Lånehaien
Dagens Næringsliv
2014
Gøran Skaalmo, Knut Gjærnes
Les rapport
Oljefondet og Formel 1-aksjene
Dagens Næringsliv
2014
Gøran Skaalmo, Knut Gjærnes
Les rapport
Diplom
Den forsvunne diamanten
Dagens Næringsliv
2008
Lars Backe Madsen, Jens M. Johansson
Les rapport
Diplom
Klimakvoter i gråsonen
Dagens Næringsliv
2008
Gøran Skaalmo, Ingrid Bjørklund
Les rapport
Ranet av Pushwagner
Dagens Næringsliv
2008
Gøran Skaalmo
Les rapport
Skjult i skatteparadis
Dagens Næringsliv
2006
Harald Berglihn, Knut Gjernes, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Farlige raske penger
Dagens Næringsliv
2006
Knut Gjernes, Roar Nerdal, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Diplom
På innsiden
Dagens Næringsliv
2003
Knut Gjernes, Kristin Gyldenskog, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Da Bogen brakk nakken
Dagens Næringsliv
2003
Lars-Erik Nygaard
Les rapport
Statoil-saken
Dagens Næringsliv
2003
Ingvild Rugland, Morten Ånestad
Les rapport
SKUP-prisen
Tidal-saken
Dagens Næringsliv
2018
Markus Tobiassen, Kjetil Sæter
Les rapport
Skitne hoteller
TV 2
2014
Camilla Brække
Les rapport
Hvem drepte Martine?
TV 2
2008
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
Sultbløffen
TV 2
2008
Anne Marie Groth, Per Christian Magnus, Robert Reinlund
Les rapport
Broderkjeden
TV 2
2008
Karen Marie Aarre
Les rapport
Libanon-krigen sommeren 2006
TV 2
2006
Fredrik Græsvik, Aage Aune
Les rapport
Vold mot barn
TV 2
2006
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
Muslimske meninger
TV 2
2006
Per Christian Magnus, Olav Njaastad, Kjell Persen, Robert Reinlund
Les rapport
Vaksineeksperimentet
TV 2
2006
Karen Marie Aarre, Connie Barr
Les rapport
Et lite stykke Norge
TV 2
2006
Erling Borgen, Tarjei Leer-Salvesen
Les rapport
Veldedighet AS
TV 2
2006
Tommy Gulliksen
Les rapport
Berners kamp
TV 2
2006
Olav Njaastad, Kjell Persen
Les rapport
Svin på skogen
TV 2
2003
Jan Over Årsæther, Lars Rørholt, Rune Blekken, Steinar Ansjøen
Les rapport
Ulvemysteriet
TV 2
2003
Asbjørn Øyhovden, Kjell Persen
Les rapport
Tre hus i Gaza
Dagen
2014
Klaus Gustafsson
Les rapport
Posisjonene og pengene, makten og æren
Dagen
2014
Stein Gudvangen
Les rapport
Stim av fisk
Fiskaren
2003
Einar Lindbæk
Les rapport
Skogmannen
Mastiff - TV 2
2018
Kristian Ervik
Les rapport
Omsorgsbygg-avsløringen
Dagbladet og NRK
2018
Vegard Venli
Les rapport
Mørke motkrefter
Morgenbladet og Harvest
2018
Simen Sætre, Kjetil Østli
Les rapport