Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
DATASKUP 26. OKTOBER 2024
2024/10/26 09:30:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Påmelding Data-SKUP
Send inn metoderapport til Data-SKUP
Metoderapporter
Militært samarbeid om satellitter
NRK
2018
Bård Wormdal
Les rapport
Konkursgjengangerne
Dagbladet
2018
Vegard Venli, Merete Landsend, Siri Gedde-Dahl, Eiliv Frich Flydal, Ola Strømman, Rønnaug Jarlsbo
Les rapport
Barnevernets engler
Dagbladet
2018
Asle Hansen, Rønnaug Jarlsbo
Les rapport
Boligkuppet
Finansavisen og Dagens Næringsliv
2018
Knut Gjernes, Kjetil Sæter, Lars Kristian Solem
Les rapport
Skogmannen
Mastiff - TV 2
2018
Kristian Ervik
Les rapport
Antennene i skogen
NRK Dokumenter og samfunn, NRK Nyheter
2018
Øyvind Bye Skille, Olav Døvik, Ståle Hansen, Henrik Lied, Henrik Moltke
Les rapport
Kodenavn: Igor
Dagbladet
2018
Gunnar Thorenfeldt, Espen Sandli, Tomm W. Christiansen, Anders Fjellberg, Marcin Krasnowolski, Torgeir P. Krokfjord
Les rapport
Krabbefiskets ofre
Dagbladet
2018
Gunnar Thorenfeldt, Siri Gedde-Dahl, Leif Stang, Ola Strømman
Les rapport
Mørke motkrefter
Morgenbladet og Harvest
2018
Simen Sætre, Kjetil Østli
Les rapport
Ulikhet for loven
Dagbladet
2018
Sindre Granly Meldalen, Anders Fjellberg, Eyvind Thorsdager, Talieh Sadeghi
Les rapport
SKUP-prisen
NullCTRL
Dagbladet
2013
Espen Sandli, Linn Kongsli Hillestad, Ola Strømman
Se publisert
Les rapport
Asfaltbandene
Dagbladet
2013
Torgeir P. Krokfjord, Geir Barstein,Øistein Norum Monsen
Se publisert
Les rapport
Når systemet svikter - Søkelys på NAV
Dagbladet
2013
John Rasmussen, Gunnar Ringheim, Merete Landsend, Lars Hojem Kvam
Se publisert
Les rapport
Fotballmakta - hvem styrer norsk fotball
Dagbladet
2013
Lars Hojem Kvam, Gunnhild Toldnes
Se publisert
Les rapport
Diplom
Ingens barn
NRK
2009
Astri Thunold
Les rapport
Diplom
Pastorens hemmelighet
TV 2
2009
Cathrine Fossum
Les rapport
Connecting People
NRK
2009
Harald Eraker, Inger Sunde
Les rapport
Juryens spesialheder
Trafigura – hele bildet
NRK
2009
Synnøve Bakke, Kjersti Knudssøn
Les rapport
Helga Pedersens eiendommer i Vestertana
Dagbladet
2009
Veslemøy Lode, Tore Bergsaker, Lars Molteberg Glomnes, Kirsten Karslen, Hans Arne Vedlog
Les rapport
Hva drepte Lillebror
NRK
2009
Rune Ytreberg, Anders Børringbo
Les rapport
Himmelgrå
NRK
2009
Tove Austad, Rune Ytreberg
Les rapport
Fatlandsaken
NRK
2009
Elisabeth Grøndahl
Les rapport
Slik jukset Pakistan velferdsorganisasjon
TV 2
2009
Kadafi Zaman, Jens Christian Nørve
Les rapport
Gulsleipekonsernet
NRK
2008
Elisabeth Grøndahl
Les rapport
Hvem drepte Martine?
TV 2
2008
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
Suaads reise
NRK
2008
Tormod Strand
Les rapport
Krigsforbrytelsene i Dretelj
NRK
2008
Hege Moe Eriksen, Alem Zebic
Les rapport
Sultbløffen
TV 2
2008
Anne Marie Groth, Per Christian Magnus, Robert Reinlund
Les rapport
Spillet om et OL
NRK
2008
Marit Higraff, Klaus Erik Okstad
Les rapport
Broderkjeden
TV 2
2008
Karen Marie Aarre
Les rapport
Sider
Nåværende side
1
Page
2
Neste side
Neste ›
Siste side
Siste »