Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
DATASKUP 26. OKTOBER 2024
2024/10/26 09:30:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Påmelding Data-SKUP
Send inn metoderapport til Data-SKUP
Metoderapporter
Kampen om fjordriket
Bergens Tidende
2016
Einar Aaare, Atle Andersson, Anders Eriksen, Lasse Lambrechts
Les rapport
Monika-saken
Bergens Tidende
2014
Christian Nicolaisen
Les rapport
Diplom
Asylbarna
Bergens Tidende
2014
Eystein Røssum, Frøy Gudbrandsen, Kjetil Gillesvik, Hanne Louise Åkernes, Øyvind Lefdal Eidsvik
Les rapport
Kommunebygger
Bergens Tidende
2014
Anders Grimsrud Eriksen, Lasse Lambrechts
Les rapport
Fjordkloden
Bergens Tidende
2014
Rune Christophersen, Kjetil Gillesvik, Frøy Gulbrandsen, Lasse Lambrechts, Ronald Hole, Eirik Brekke
Les rapport
Hallikene som politiet lot slippe unna
Bergens Tidende
2004
Gard Steiro, Eystein Røssum, Trond Nygard-Sture
Les rapport
Kanskje møtes vi i himmelen
Bergens Tidende
2004
Roar Christiansen
Les rapport
Mørke skygger over Morgensol
Bergens Tidende
2003
Marianne Røiseland
Les rapport
Dørvaktene i Bergen
Bergens Tidende
2003
Trond Nygard-Sture, Gard Steiro
Les rapport
Fengselets fengsel
Bergens Tidende
2018
Ingrid Fredriksen, Torunn Aarøy, Anders Grimsrud Eriksen
Les rapport
Med øye for profitt - legemidler og hemmelighold
Bergens Tidende
2018
Tron Strand, Eystein Røssum
Les rapport
Kataloghaiene
TV 2
2016
Sophie Bergersen, Chris Ronald Hermansen
Les rapport
Skitne hoteller
TV 2
2014
Camilla Brække
Les rapport
Skippergata
TV 2
2004
Asbjørn Olsen
Les rapport
Det skal vi leve av
TV 2
2004
Per Christian Magnus, Robert Reinlund, Magne Sleire
Les rapport
Svin på skogen
TV 2
2003
Jan Over Årsæther, Lars Rørholt, Rune Blekken, Steinar Ansjøen
Les rapport
Ulvemysteriet
TV 2
2003
Asbjørn Øyhovden, Kjell Persen
Les rapport
Barnehjemsgranskingen i Oslo
NRK Østlandssendingen
2003
Kjell Vesje, Henrik Nielsen
Les rapport
Boligfeltene på søppeldynga
NRK Østlandssendingen
2018
Dag Aasdalen, Øyvind Gustavsen, Kaja Staude Mikalsen
Les rapport
SKUP-prisen
Rovfiskerne
NRK
2004
Rune Ytreberg, Svein Bæren
Les rapport
Søkelys på psykiatrien
NRK
2004
Ane Høyem, Wenche Lie Giæver
Les rapport
Skattejuks for en halv milliard
NRK
2004
Kaja Frøysa, Kjell Vesje, Caroline Rugeldal
Les rapport
Laserutlånet
NRK
2004
Ståle Hansen, Håvard Grønli, Ingebjørg Berdal, Hege Moe Eriksen
Les rapport
Tur-retur helvete
NRK
2004
Anne Lognvik
Les rapport
The 5% Community
NRK
2004
Anders Magnus, Marianne Schei Aagdal, Frank Sivertsen
Les rapport
De farlige hjelperne
NRK
2004
Torill Svaar, Anne Lognvik
Les rapport
Drømmen om rikdom
NRK
2004
Kjersti Knudssøn, Ole egil Størkson
Les rapport
Giftutslipp uten kontroll
NRK
2004
Snorre Tønset, Cecilie Ellingsen, Jorunn Gran
Les rapport
Ulvejegerne
NRK
2004
Oscar Hedin, Anna-Maria Magnusson, Annika Mossing, Cato Haug, Rolf Øvrum, Ola Flyum, Lena Laurén
Les rapport
Nordmenn i Waffen-SS
NRK
2004
Eirik Veum
Les rapport
Sider
Nåværende side
1
Page
2
Neste side
Neste ›
Siste side
Siste »